Siblu organiseert een persbrunch op een kindvriendelijke locatie

Op 30 mei 2018 organiseert Baltus Communications voor Siblu een high tea op een leuke en kindvriendelijke locatie.

Siblu verzorgt top campingvakanties door heel Frankrijk. Met een keuze uit 17 campings verdeeld over 9 regio’s  is er voor ieder wat wils. Iedere camping beschikt over 4 sterren, dus aan comfort geen gebrek. Daarnaast staan de kinderen bij Siblu centraal, met all-day-entertainment voor jong en oud is geen een dag hetzelfde.

Diergaarde Blijdorp te Rotterdam zal het decor zijn van deze high tea. Directeur Mikael Quilfen en marketing directrice Lyndsey McKinnell presenteren onder het genot van deze brunch hun product. De high tea vindt plaats van 10:00 – 12:00.

Meer informatie

Interesse om aanwezig te zijn bij deze high tea? Stuur dan een mail naar inge@baltuscommunications.com. Uw kinderen zijn ook van harte welkom, zodat u daarna eventueel nog met de kids het park in kan.