Met de auto naar de kerstmarkten van Düsseldorf: bespaar tot €300, - met Park & Ride.

Düsseldorf is al jaren een van de populairste kerstmarktbestemmingen voor Nederlanders. Maar wie met de auto richting het centrum rijdt, belandt al snel in files en betaalt parkeertarieven die kunnen oplopen tot €30–€40 per dag. Daarom biedt Düsseldorf Airport deze winter een opvallend voordelige oplossing: Park & Ride vanaf luchthavenparkeerplaats P13, inclusief retourticket met de Rheinbahn naar de binnenstad.
Sfeervolle kerstmarkten van Düsseldorf

© Düsseldorf Tourismus – Foto: Olaf Rayermann

Met het speciale KombiTicket, dat van 20 november tot en met 30 december extra scherp geprijsd is, reizen bezoekers al vanaf €9,- totaal — inclusief parkeren én openbaar vervoer voor één persoon. Twee personen betalen €10, drie €11, vier €12 en vijf €16. Voor gezinnen en vriendengroepen is dit een van de goedkoopste manieren om de kerstmarkten te bezoeken.

Waarom dit voor Nederlanders zo aantrekkelijk is

Financieel voordeel: parkeren in de stad is 2–3 keer zo duur

Parkeren centrum Düsseldorf: €30–€40 per dag

Park & Ride P13 + OV voor 2 personen: €10 totaal

Besparing: tot €30 per bezoek

Korter en stressvrij reizen

Vanaf parkeerplaats P13 wandel je in vier minuten naar halte Lohausen.
Tramlijn U79 rijdt in hoge frequentie en staat binnen 12–14 minuten in de Altstadt en op de Königsallee.

Trein is aanzienlijk duurder. Voor bezoekers die normaal met de trein zouden reizen, is Park & Ride nóg voordeliger:

Trein retour Utrecht – Düsseldorf: €58,- €130,- p.p.

Park & Ride voor 4 personen: €12 totaal

Besparing voor een gezin: ruim €350

Extra voordeel voor Nederlanders: goedkoper tanken

Veel bezoekers combineren de kerstmarkten met tanken over de grens.

Gemiddeld prijsverschil benzine NL–DE: €0,15–€0,25 goedkoper per liter

Bij een tankbeurt van 45 liter scheelt dat €7–€11

Zo wordt een dag kerstmarktbezoek zowel gezellig als financieel aantrekkelijk.

Details van het Park & Ride KombiTicket

Geldig: 20 november t/m 30 december

Parkeren: tot 8 uur, tussen 09.00 en 01.00 uur

Boeken & info: dus.com/parkandride

De boekingsbevestiging geldt direct als OV-ticket (VRR + DB 2e klas binnen Düsseldorf)

Tarieven: vanaf €9 voor 1 persoon, €10 voor 2 personen, €12 voor 4 personen

De kerstmarkt van Düsseldorf is verdeeld over zeven pleinen in de stad met ieder een eigen sfeer en beleving. Met het Park&Ride ticket geniet je zorgeloos van de kerstmarkt en geen stress met je auto.